PartyPoker

party200_728x90reklamapartyprojekt-bezzaokgraglenRejestrując się na party Poker z bonus kodem JANEK otrzymujesz najlepszą możliwą oferte od PokerGround PRO Team

  • DARMOWE 20$ – wystarczy, że dokonasz pierwszego depozytu o wartości minimum 10$, a w ciągu dwóch dni roboczych zostanie Ci przyznany bonus – darmowe 20$. Bonus należy aktywować: w lobby klikamy po kolei – „nagrody” –> „bonusy” –> „nowe oferty” –> „aktywuj”
  • BONUS 100% do 500$ – jeśli dokonasz pierwszego depozytu pomiędzy 25$ a 500$, to otrzymasz dodatkowo 100% wpłaconej przez siebie kwoty.
  • Pokerowa liga SundayPL (dodane 3.000$) – tylko na PartyPoker masz szanse wziąć udział w najlepszej, polskiej lidze pokerowej. Co tydzień rozgrywane są 2 turnieje SundayPL, o 19:00 darmowy z pulą 250$ i o 20:00 turniej główny z wpisowym tylko 5$ i gwarantowaną pulą w wysokości 3.500$!  Często w puli nagród znajdują się także nagrody dodatkowe, t.j. nagrody rzeczowe czy bounty za wyeliminowanie zaproszonych gości. Dodatkowo najlepsi gracze na koniec sezonu powalczą o extra nagrody, m. in. pakiet o wartości 2.000$ na wybrany turniej WPT. Wszystkie informacje znajdziesz na fanpage ligi: www.facebook.com/sundaypl.
  • Playstation 4 dla każdego – Wystarczy, że w czasie 6 miesięcy wyrobisz 10.000 punktów Party, a otrzymasz od nas nową konsolę Playstation 4. Warto pamiętać, że zbierane cały czas punkty możesz wymieniać na nagrody w klubie lojalnościowym Party Poker.
  •  Holdem Manager 2 dla każdego – wystarczy grać na PartyPoker i zdobyć określoną liczbę punktów: – 350 punktów Party – HM 2 wersja Small Stakes (działa do stawek No Limit 50) – 600 punktów Party – HM 2 Pro lub Omaha Manager Pro (bez ograniczeń) – 1000 punktów Party – Pro Combo, która łączy w sobie Pro HM i OM. Pamiętajcie, że możecie otrzymać tylko jedną wersję programu. Po zdobyciu określonej liczby punktów należy wysłać maila na adres alchemik@pokerground.com. W mailu musicie zawrzeć swój e-mail i ID klienta z Waszego profilu na stronie Holdem Managera.
  • Specjalne Darmowe turnieje – cyklicznie na PartyPoker rozgrywane są specjalne darmowe turnieje z mega pulą dodaną tylko dla naszych graczy. Ostatnie miały miejsce 28 lutego i 10 kwietnia, a pula dodana wyniosła 1.000$. Kolejny szykuje się już w maju. Autor: Jack Daniels

Ponadto możliwość rozwoju pod moimi skrzydłami! Dostęp do akademii, narzędzia analizy rozdań! Stworzyłeś konto przez tę stronę? Wypełnij formularz znajdujący się w lewym menu i wyślij mi wiadomość na blogu! 🙂

zarejestruj sie

Jeśli pojawi Ci się problem przy rejestracji związany ze "stanem", to po prostu ściągnij soft, zaloguj się na dane, które podałeś na pierwszej stronie i tam dokończysz rejestrację.
Niniejszy Serwis prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z Serwisu jest zgodne z prawem. Uczestnictwo w Serwisie jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w Grach jest legalne. Korzystając z Serwisu, Gracz zapewnia Administratora, że uczestnictwo w Grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.